Meyveli Rehber

Verita Meyveli Rehber, Türkiye’nin önde gelen meyve markası Verita’nın, 19. yılı münasebetiyle hayatınıza lezzet, sağlık ve yenilik katmak için sunduğu bir ek hizmetidir.

Verita Meyveli Rehber, sadece meyve biraz da sebzeyle ilgili bildiği her şeyi sizinle paylaşma arzusuyla doğdu. Daha iyi, daha güzel, daha sağlıklı, daha lezzetli, daha saf olana ulaşmayı ve sizinle buluşturmayı istiyor; hayatı birazcık daha iyileştirmeye, güzelleştirmeye bir katkısı olabileceğini umuyor.

Verita Meyveli Rehber ile meyve dünyasında ilham verici keşifler yapabilir, yenilikleri takip edebilir, en taze, en kaliteli meyve ve sebzeleri bulabileceğiniz yerleri öğrenebilir, birbirinden sağlıklı ve lezzetli tariflere ulaşabilir, avantajlar kazanabilirsiniz.

Sağlıklı beslenmelerini teşvik amacıyla çocuklara özel hazırlanmış sevimli ve eğlenceli meyveli sunumlardan faydalanabilirsiniz.

Meyveler arasındaki görünmeyen farkları, meyveleri nasıl seçeceğinizi, nasıl hazırlayacağınızı, nasıl saklayacağınızı, yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak önerileri, merak ettiklerinizi ve daha fazlasını Verita Meyveli Rehber’de bulabilirsiniz.

Yararlı olması dileğiyle…

 Meyveli Rehber’in son sayısını indirmek için tıklayınız.
 Meyveli Rehber’in üçüncü sayısını indirmek için tıklayınız.
as  s
  Meyveli Rehber’in ilk sayısını indirmek için tıklayınız
 Meyveli Rehber’in ikinci sayısını indirmek için tıklayınız