İnsan kaynakları

İk?Verita İnsan Kaynakları Hedefi;

İşini özümseyen, her zaman daha iyisini yapmak için çaba gösterip özverili çalışabilen, nitelikli iş çıktıları yaratabilen, başarıya odaklı insan kaynağı ile sektörel tehdit ve fırsatları analiz ederek ulusal piyasada faaliyet gösteren, uluslararası piyasada aktif rol almayı kendisine hedef belirlemiş bir organizasyon ve takım olmaktır.

Verita İnsan Kaynakları Politikası;

Bireylerin kişiliğine değer vermek, bireysel farklılıklara saygı duymak, maddi ve manevi hakların korunmasını gözetmek, açık iletişim ile yaratıcı düşünmeyi sağlamak,yeni fikirleri desteklemek ve özendirmek, yapılan görevin niteliğine uygun ve güvenli çalışma ortamı sağlamaktır.

Verita İş Başvurusu

Şirket hedef ve politikaları doğrultusunda; Verita ekibinin bir parçası olmayı arzulayan, yenilikçi ve dinamik yapıda çalışmaktan mutlu olacak tüm adaylar ik@verita.com.tr mail adresi üzerinden özgeçmişlerini iletebilir.

Toplanan tüm özgeçmişler, genel başvuru havuzunda değerlendirilmek üzere saklanmaktadır. Yapılan başvurular, doğru işe doğru kişinin atanmasını sağlayacak şekilde objektif değerlendirmelerle birlikte sonuca ulaştırılmaktadır.